Zakończenie sezonu i piękna polska jesień

Na wszystkich zaprzyjaźnionych blogach obwieszczono już koniec sezonu, a więc pora i na nas. Oficjalne zakończenie miało miejsce w zeszły weekend. Całoroczne zmagania zwieńczyliśmy aż trzema startami, a zabawa była przednia. Dziś, tydzień później, pozostaje już tylko podziwiać piękną polską jesień i rozpocząć mozolne przygotowania do kolejnego roku "w kszurach".

Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy

W tym roku Mistrzostwa Polski w Długodystansowym Biegu na Orientację po raz pierwszy (odkąd startuję) odbyły się na końcu sezonu a nie jak zawsze na początku. Czy dobrze? Dla kogoś pewnie dobrze ale dla mnie chyba raczej nie. Ale zacznę od początku...

Mistrzostwa Polski w biegu nocnym i sztafetowym

W miniony weekend odbyły się ostatnie ważne dla mnie zawody w tym sezonie - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym i sztafetowym. Ponieważ kocham biegać i oglądać sztafety zrobiłem co mogłem by do tych ostatnich przygotować się najlepiej jak to możliwe. Pojechaliśmy z konkretnym planem i ten plan udało się zrealizować.
.................................................................................................

Tomek Pabich:
e-mail: pabicht@gmail.com

Marysia Pabich:
e-mail: mariapabich@gmail.com

 .................................................................................................
.

GEMNO czyli chcesz być orłem a zostajesz pingwinem

Na GPP w Przemyślu zupełnie niespodziewanie dostałam plakat z zeszłorocznego GEMNO ze zdjęciem moim i Witka. Plakat obudził wspomnienia poprzedniej edycji i zaczęłam rozważać udział także w tym roku. Początkowo miała być tylko rekreacja (start w kategorii turystycznej z Gohanem), bo tydzień później MP w nocnym i sztafecie. Ale ponieważ nie mogliśmy znaleźć nikogo kto pobiegłby z Witkiem w kategorii sportowej, podjęłam wyzwanie, a Gacka namówiliśmy do startu z Gośk.