Rozwój orientacji w Polsce

Cześć. Dziś mam dla Was nietypowego newsa. Od kilkunastu dni pracujemy u nas w klubie nad nowym/starym pomysłem stworzenia fabularnej gry internetowej dla biegaczy na orientację.
Założenie jest takie, by gra wspierała aktywność zawodników, dostarczała rozrywki, zawierała element integracyjny a może także edukacyjny. Mamy już opisaną koncepcję. Prezentację można obejrzeć tutaj:
https://docs.google.com/present/edit?id=0AUgzzKuYcCUBZDV6ZzJrZ18xN2Q3bnpuemR2&hl=en

Starałem się nie zdradzić za wiele, ale jednocześnie odpowiednio dużo by można było się zorientować w koncepcji. Postanowiliśmy zamieścić to publicznie, ponieważ chcemy, aby gra była dostępna dla wszystkich zawodników, a więc bardzo ważne są dla nas wszelkie Wasze uwagi. Jeśli macie jakieś pomysły do już opisanej funkcjonalności, pomysły na nową funkcjonalność, piszcie (najlepiej w formie komentarzy pod postem). Każdy głos przeczytamy i rozważymy.

Ogłoszenie specjalne: poszukujemy grafika. Jeśli ktoś czuje się dobrze w pracy z pikselami i ma już jakieś doświadczenie w grafice stron internetowych, to zapraszamy do projektu! :)

P.S. Praca ma charakter charytatywny ;-))))

Comments

5 Responses to “Rozwój orientacji w Polsce”

podzio pisze...
5 paź 2010, 18:15:00

Wy to macie leb! szacun! :)

Chrupek pisze...
6 paź 2010, 10:04:00

cool;) myślałem że jednak zaniechaliście tego pomysłu...

Tomek Pabich pisze...
6 paź 2010, 10:06:00

Temat się rozwija, ale bardzo powoli, bo to sporo pracy jest, a wszyscy zaangażowani mają też wiele innych rzeczy na głowie, takich jak praca, szkoła, treningi i wiele innych :)
Obstawiam, że realizacja projektu zajmie nam co najmniej kwartał.

Michał pisze...
6 paź 2010, 20:28:00

no i to jest super opcja ;) 3mam kciuki za szybkie poczecie gry, i juz chce w to grac! ;)

Anonimowy pisze...
3 lis 2010, 09:58:00

najs ;D

Prześlij komentarz