Kilka słów o tym kim jesteśmy...


Mary:
Ukończone szkoły:
- podstawówka w Pabianicach - chodziłam do dwóch różnych, bo do tej pierwszej nie chcieli przyjąć mojego 3 lata młodszego brata (widać się nie nadawał :P), więc od czwartej klasy zmieniłam numer szkoły z 3 na 16 i w nowej szkole poznałam Tomka, oraz 30 innych nowych dzieciaków, także Tomek wtedy nie robił na mnie dużego wrażenia
- gimnazjum - nie skończyłam, a nawet nie zaczęłam i tego braku już raczej nie da się nadrobić
- liceum w Łodzi i 3 lata jeżdżenia autobusami typu PKS, ale nie żałuję bo przeżyłam wiele przygód w 47 Łódzkiej Wodnej Drużynie Harcerskiej
- Uniwersytet Łódzki, kierunek Informatyka i Ekonometria. Jak wybierałam ten kierunek to nie wiedziałam nawet co to jest ekonometria :P Wiedziałam, tylko że ma być trudne i dużo matematyki, czyli to co lubię :D Wybór okazał się trafny bo do dziś ekonometria przewija się w tym co robię.

Praca - poza krótkimi praktykami całe moje życie zawodowe można streścić jednym słowem "mBank". Pracę w mBanku zaczęłam już na studiach, przez pierwsze 6 miesięcy w zespole WEB marketingu, gdzie robiłam już swoje pierwsze prognozy sprzedaży i analizy, dzięki czemu trafiłam to zespołu SIS czyli Strategii i Segmentacji a stamtąd na samodzielne stanowisko ds. planowania, na którym pracuję do dziś robiąc analizy i modele, planując i monitorując sprzedaż i wyniki finansowe.

Poza nauką rodzice dbali też o to abym się trochę ruszała, nauczyli mnie pływać, jeździć na rowerze i na łyżwach a ojciec zaraził swoją wielką pasją czyli żeglarstwem. 12 kolejnych wakacji spędziłam na obozach żeglarskich. Zrobiłam patent żeglarza i sternika a później już sama szkoliłam młodzież. Gdzieś po drodze pojawiły się biegi na orientację a około 20 roku życia zrezygnowałam prawie całkowicie z żeglarstwa na rzecz biegów i tak już zostało do dziś.

Tomek:
Z wykształcenia informatyk. Ukończone studia na FTIMSie na Politechnice Łódzkiej. Po studiach podjąłem pracę jako Project Manager w dużej firmie. Miałem okazję pracować z takimi gigantami jak Airbus, Ferrari, Volkswagen, Schnider, TetraPak i wiele innych. Później przeniosłem się do mBanku, gdzie pracuję do dziś ponownie jako Project Manager i pośrednik pomiędzy Biznesem a działem IT.

W życiu osobistym szczęśliwie żonaty od 2004 roku. Nie wiem jak to się stało że Marysią zgodziła się wyjść za takiego wariata jak ja, ale stało się ;)

Lubię się ruszać, w związku z czym podejmuję wiele różnych aktywności fizycznych, większość z ciekawości, a niektóre z zamiłowania. Do tych pierwszych można zaliczyć squash, narty, siatkówka, paintball, badminton, basen i wiele innych, a do tych drugich biegi na orientację i piłkę nożną. Aktywnym biegaczem jestem od 1994 roku, czyli już niezły szmat czasu. Orientacja sportowa stała się częścią mojego życia, szczególnie odkąd poślubiłem Marysię, która lubi ją jeszcze bardziej niż ja :)
Oprócz sportów lubię grać (konsole), czytać (prawie wszystko, oprócz romansów, horrorów i nudnych autobiografii) i oglądać filmy (Braveheart! :))

Hania:
Urodziłam się w 2011. Potrafię już chodzić i mówić i szybko się uczę. Lubię oglądać bajki i jeść czekoladę :)

Wszyscy lubimy podróże i staramy się w miarę możliwości zwiedzać świat. Do tej pory odwiedziliśmy już wiele pięknych i ciekawych zakątków Polski, a poza tym Rzym, Londyn, Berlin, Barcelonę, kawałek Francji, Węgier, Szwecji, Czech, Słowacji. Niewiele, ale jeszcze dużo przed nami :)

Comments

2 Responses to “Kilka słów o tym kim jesteśmy...”

Anonimowy pisze...
31 gru 2010, 10:13:00

Tomek jest podobny do Piotra Krajewskiego , projektanta :)

Anonimowy pisze...
21 mar 2011, 21:26:00

ps. nie sądzicie, że warto by zaktualizować sekcję "o nas" w związku z pojawieniem się na świecie Hani :)

Prześlij komentarz