Zawodnicy Azymutu na imprezach mistrzowskich

Po raz pierwszy w historii klubu Azymut będzie miał reprezentantów na wszystkich międzynarodowych imprezach mistrzowskich! Daria Lajn, Mateusz Ciekański i Michał Olejnik to zawodnicy, którzy całe lato będą trzymać nas w napięciu i na pewno dostarczą wielu pozytywnych emocji.

Tylko u nas ich rozbierane zdjęcia...Mistrzostwa Europy Juniorów 23-26 06.2011 Czechy
Pierwszy na arenie międzynarodowej zmierzy się Mateusz Ciekański. Ten młody zawodnik zaskoczył wszystkich wysoką formą w tym sezonie, z zapasem pobiegł normę na 3km, dobrze wypadł w eliminacjach i weźmie udział w swoich pierwszych (a mamy nadzieję, że nie ostatnich) Mistrzostwach Europy. Jest to dla wszystkich duże zaskoczenie ponieważ Mateusz całą zimę trenował sam i wielu nie wierzyło, że solidnie wykonuje swoje treningi, pokazał jednak że potrafi się zmobilizować i walczyć do końca. Zmagania Mateusza i pozostałych reprezentantów Polski można śledzić na stronie: http://eyoc2011.cz/

Mistrzostwa Świata Juniorów 2-9. 07.2011 Polska
Michał Olejnik to nasz reprezentant na Mistrzostwa Świata Juniorów i największa medalowa nadzieja :) Michał ma już duże doświadczenie na arenie międzynarodowej, to jego drugi udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, wcześniej czterokrotnie startował w Mistrzostwach Europy, skąd w 2008 roku przywiózł brązowy medal. Wszystko co będzie się działo na JWOCu można śledzić na stronie: http://jwoc2011.pl/ Zapraszamy jednak do osobistego udziału w tej imprezie, jako że mistrzostwa odbędą się w Polsce i na pewno będzie to niezapomniane przeżycie.

Mistrzostwa Świata Seniorów 10-20 08.2011 Francja
Daria Lajn udowadnia wszystkim, że dziewczyny w Azymucie też umieją biegać. Ma już na swoim koncie wiele medali Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów. A już w sierpniu po raz kolejny będzie walczyć o medale Mistrzostw Świata. Na stronie http://www.woc2011.fr/index.php?lang=en już teraz możecie zobaczyć jakie tereny czekają na Darię.

Za całą trójkę trzymamy mocno kciuki!!!!!!!!!

Comments

3 Responses to “Zawodnicy Azymutu na imprezach mistrzowskich”

Chrupek pisze...
14 cze 2011, 13:31:00

:) Do boju!

Sylwia pisze...
14 cze 2011, 17:27:00

Trzymamy kciuki! :)

kajo pisze...
21 cze 2011, 21:49:00

Dobry klub, dobrzy zawodnicy, dobry trener... nie było wyjścia... to się musiało wydarzyć... przydałby się jeszcze trzy medale

Prześlij komentarz