Zapraszamy na nowego bloga: www.jakzdrowozyc.pl

Cześć! Dziś oficjalnie startujemy z naszym nowym blogiem, który znajdziecie pod adresem www.jakzdrowozyc.pl. Na nowej stronie posty będą pojawiać się systematycznie oraz będzie bardziej ukierunkowany. Za jego pomocą będziemy propagować zdrowe życie, pełne radości i pięknych chwil. Blog będzie prowadzony przeze mnie, Marysię i Mariusza i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani naszym nowym projektem. Dołączcie do nas i pomóżcie nam promować to, co w życiu najpiękniejsze :)
Polubcie naszą stronę na Facebooku aby śledzić zmiany na blogu: www.facebook.com/jakzdrowozyc. W najbliższym czasie dodamy też kanał RSS, a w dalszej kolejności możliwość zapisania się na newsletter :)

Przepis na udany zimowy obóz techniczny

Pozwólcie, że opowiem Wam o żelazku... znaczy o Żelazku :) Nie takim przedmiocie, którym przywiązuje się kobietom do nóg zamiast kuli (ponoć wtedy zamieniają się w Ironwoman, if you know what I mean ;)), ale o takiej miejscowości, a właściwie to nawet nie miejscowości, ale wiosce z trzema domami na krzyż. No może czterema. Góra pięć, słowo daję. Otóż w tej wiosce znajduje się...

Żywienie 3 latka - nasze doświadczenia

Wiele osób pyta czy nasze dziecko także jest na diecie wegańskiej. Ten wpis będzie o tym co je Hania. Głównie napiszę o tym co je w domu i u babć, które rozumieją i akceptują nasze podejście do odżywiania i nie karmią Hani słodyczami. Niestety w przedszkolu dostaje to samo co wszystkie dzieci i jak widziałam na wywieszonym jadłospisie nie raz zdarzają się słodkie naleśniki na obiad i tego samego dnia słodka bułka na podwieczorek, tym bardziej staramy się aby w domu jadła zdrowo.

Migdałowa tarta z kremem jaglanym

Poprzednie zdrowe ciasta były pyszne ale nie zachwycały wyglądem, tym razem jednak znalazłam przepis, na ciasto które jest nie tylko zdrowe i pyszne ale też wspaniale wygląda. W te święta robiłam je dwa razy i za każdym razem znikało błyskawicznie.

Talerz zdrowia - książka

Wszyscy wiedzą, że na chorobę pomaga czosnek, cebula i miód, ale na tym przeważnie kończy się na nasza wiara w lecznicze możliwości roślin. Dale Pinnock w swojej książce Talerz Zdrowia przedstawia inne rośliny o silnych właściwościach leczniczych. Dlaczego rośliny leczą?

Zupa z czerwonej soczewicy

 Moja ulubiona zupa z kilku powodów:
1. łatwa do ugotowania - zawsze się udaje
2. pyszna
3. zdrowa
4. sycąca
Przeważnie gotuję ją w niedzielę rano przed treningiem, a gdy wracam zmęczona i zmarznięta ciepła zupa już na mnie czeka.