Mój pierwszy filmik

Na sprincie towarzyszącym przy GMP pechowo wylosowałam jedną z pierwszych minut startowych i nie miałam możliwości oglądania jak inni biegają do pierwszych punktów, przez co nie wiedziałam, że przy trzecim punkcie jest furtka i zamiast biec ścieżką przedzierałam się przez krzaki na zboczu. Oczywiście na mapie furtka nie była zaznaczona i teoretycznie przejścia tam nie powinno być ale było... skreśliło to moje szanse na wygraną ale nie popsuło mi humoru :)

Dalsza część trasy polegała już na czytaniu mapy i było fajnie. Dzięki wczesnej minucie szybko byłam na mecie, Tomek dał mi aparat i poszedł się rozgrzewać a ja zaczęłam robić zdjęcia. Kołczu też spacerował z aparatem i wymyślił żeby nakręcić filmik. Pierwsza nadbiegła Bany i zagrała damską rolę pierwszoplanową, biegłam za nią z aparatem ponad 4 minuty czyli prawie pół trasy. Niestety większość nie nadaje się do oglądania ale urywki są ok. Tomek zagrał rolę męską. I tak powstał mój pierwszy filmik - co z tego wyszło zobaczcie sami :)
GPM 2010 sprint (orienteering) from ramza beoulwe on Vimeo.

Całe GPM było udane, choć było parę minusów - ciągle padał deszcz, dzieci ciągle gadały a Kołczu zapomniał jedzenia dla całego klubu. Na szczęście miałam parasol, zatyczki do uszu a jedzenie udało się dokupić i wszystko dobrze się skończyło. Moja forma biegowa okazało się lepsza niż myślałam - dzięki biegowi w poniedziałek z Marleną zakwasy mam do dziś ale się utrzymałam! Orientacyjnie było dużo gorzej, szczególnie pierwsze punkty dały mi się we znaki. Pierwszego dnia 4 minuty czesałam zbocze w poszukiwaniu dołka, drugiego zrobiłam taki azymut, że wróciłam na tą samą ścieżkę a trzeciego nie zorientowałam się, że biegnę 90 stopni nie w tą stronę... wstyd. Przebiegi na mapkach - można oglądać i się śmiać :D


Comments

7 Responses to “Mój pierwszy filmik”

Anonimowy pisze...
5 maj 2010, 23:57:00

do punktu 45 ludzie biegali po 10s, ja biegłem (chyba nie mogę tego nazwać biegnięciem...) 40s... przegrałem 12,5s. Żal.pl, pk 45 największym demotywatorem na GPM!
Chrupek

gema pisze...
6 maj 2010, 08:41:00

Bany Oskara za rolę!!!
Ta powaga... skupienie na twarzy... Extra!

Michał pisze...
6 maj 2010, 09:34:00

Taki filmik jest super ;) oby wiecej takich , tez bym chcial zobaczyc swoje uciekajace sekundy w glupi sposob :P
i ta dziewczynka z OKSu, tak czekajaca na to co zrobi bany :D

Tomek Pabich pisze...
6 maj 2010, 09:42:00

I podbijająca za nią mylny punkt :)

Gohan pisze...
6 maj 2010, 11:15:00

Fajnie wyszło :D A jak Tomek finiszuje to nawet słychać przez muzykę jak mordy drzemy :P

Sylwia pisze...
6 maj 2010, 12:22:00

No z tym punktem to odwaliłam xD ale mnie mary stresowała :D fajny filmik ;)

Piotr pisze...
11 maj 2010, 23:51:00

Też już się przekonałem, że bieganie z kamerą jest bez sensu, bo raczej kiepski materiał z tego wychodzi. Filmik interesujący...

Prześlij komentarz